Anaokulu

Çocuklarımız adeta bir gökkuşağının farklı renkleri gibidirler ve tüm güzellikleriyle birlikte birbirlerinden farklıları vardır. Okul öncesi dönem çocuklarımızın gelişimleri için çok önemlidir ve bu dönem asla tesadüflere bırakılmamalıdır.

Günhan Koleji olarak anaokulunda akademik ve sosyal gelişimi destekleyen “Hight Scope” eğitim yöntemi ile çocuklarımızı bir üst akademik basamağa hazırlarken; güvenli ve öncelikli mekanları ile renkli bir okul ortamı sunuyoruz.

Okul Öncesi dönemde çocuklarımız için oyunların yaşamlarındaki önemi tartışılmazdır ve oyunlar ile keşfederek, yaşamın tüm renklerine dokunarak, yaşayarak öğrenirler.

Oyunlar ve etkinlikler; gerçek duygu ve düşüncelerini ifade etmelerini sağlar, aynı zamanda iletişim becerilerinin geliştiği, kendilerinin, bedenlerinin; benzerlik ve farklılıklarının farkına vardıkları önemli anlardır.

Öğrencilerimizin tüm kazanımları özümseyerek, sadece öğretilenleri değil, oyunlarla birlikte yaşam boyu öğrenme becerisini kazanarak gelecekteki yaşamlarında fark yaratmalarını amaçlıyoruz.

Kaliteli bir okul öncesi yaşamıyla, ilköğretim dönemindeki uyum ve başarı arasında güçlü bir bağ olduğuna inanıyoruz. Çocuklarımızın ilköğretime geçişlerini kolay bir şekilde yapmalarını sağlamak için ilköğretim okulumuz ile ortak çalışmalar yapıyoruz.